Eesti English
Lietuvių
Naujienos ir įvykiai »

Ambasada dalyvavo Open House Vilnius renginyje

View all photos
27.04.2015

Balandžio 23-24 d. Vilniuje vyko „Open House Vilnius“ renginiai. Estijos ambasados pastatas buvo vienas iš 30-ties organizatorių atrinktų pastatų, kurie atvėrė duris lankytojams. 

Šeštadienį ir sekmadienį ambasadą lankė architektūros gerbėjai. Iš viso savaitgalį vykusių ekskursijų metu pastatą apžiūrėjo 209 lankytojai.

Dėkojame puikiam mūsų gidui architektui Algimantui Grigui bei jam talkinusioms šauniosioms Open House savanorėms Viktorijai, Rugilei ir Godai!

Labai džiaugiamės, jog laiko apsilankyti ambasadoje rado ir Open House idėjos autorė Victoria Thornton. Trumpos Skype‘o video konferencijos metu ji pabendravo su ambasados pastatą projektavusiais architektais iš Talino. Victoriai Thornton mūsų ambasada pasirodė įdomi, gausi detalių bei pasižyminti gera kokybe.  

Skype‘as suvedė pirmąją po nepriklausomybės atgavimo Estijos ambasadorę Lietuvoje Valvi Strikaitienę bei Estijos architektų biuro 3+1 architektus Andres Ojari bei Ilmar Valdur, kurie su svečiais pasidalino prisiminimais iš ambasados pastato statybų laikotarpio.

Vilniaus panoramoje Estijos ambasadops pastatas rado savo vietą, o pora šimtų galimybę ambasadą iš vidaus pamatyti turėjusių lankytojų gali patvirtinti Open House organizatorių žodžius: tai - ambasada su charakteriu.

TopBack

© Estijos Ambasada Vilniuje A.Mickevičiaus 4a, 08119 Vilnius, Lithuania tel. (370) 5 278 02 00, e-mail: sekretar@estemb.lt