Eesti English
Lietuvių
Naujienos ir įvykiai »

AHHAA Mokslo Centro turas po Lietuvą

View all photos
06.04.2016

Didžiausias Mokslo centras Baltijos šalyse - AHHAA atvyksta į Lietuvą su moksline-pramogine programa “Mokslas ant ratų”. Balandžio 9-15 dienomis įvairaus amžiaus mokslo fanai galės nemokamai išbandyti eksponatus, dalyvauti mokslinėse dirbtuvėse ir susipažinti su mokslu žaismingai.

AHHAA Vilniuje lankysis balandžio 9 ir 10 dienomis (prekybos centre Panorama), balandžio 12, 13 dienomis Kaune (KTU Matematikos ir Gamtos Mokslų fakultete), balandžio 15 d. Klaipėdoje (E.Balsio menų gimnazijoje). Tai pirmas kartas kai Estijos AHHAA Mokslo Centras atvyksta į savaitės trukmės “Mokslas ant ratų” turą po Lietuvą.


Visuose trijuose miestuose AHHAA kviečia lankytojus susipažinti su smagiais eksponatais, sudalyvauti žaismingose mokslinėse dirbtuvėse bei įspūdinguose mokslo šou. „Įsitikinsite, jog mokslas nėra nuobodus ir sudėtingas, kaip įprasta manyti“, - sako AHHAA centro marketingo direktorė Saile Magi.

Mokslo fanai patys galės išskirti savo arba kivio DNR, sukurti garsą vamzdžio pagalba, padaryti fleksagoną. „AHHAA papasakos apie gyvūnų ir žmogaus regą, o drąsiausieji medicininiu skalpeliu pjaus tikrą kiaulės akį ir žvilgters į jos sandarą iš vidaus. Mokslo šou metu neapsieisime ir be sprogimų! Laukia daug neįprastų, bet labai smagių veiklų“, - žada edukacinių kelionių organizatoriaus INLT direktorė Giedrė Rožytė-Jokūbavičienė.

Dalyvavimas - nemokamas. AHHAA programa vyks anglų ir rusų kalbomis su vertimu į lietuvių kalbą.

Daugiau informacijos

TopBack

© Estijos Ambasada Vilniuje A.Mickevičiaus 4a, 08119 Vilnius, Lithuania tel. (370) 5 278 02 00, e-mail: sekretar@estemb.lt